X

Müügis olevad asjad

Arendavate mänguasjade ja õppevahendite LAOMÜÜK!

Müüme lao tühjaks!

Erakordselt äge interaktiivne kingitus! SALVESTATAV MEMOSEADE 8eur, ostes 2tk või rohkem 7eur/tk. Lasteaiarühmadele lõpukingituseks - 6eur/tk ning lisaks on võimalus tellida iga memo peale salvestatud hüüatus - "Ilusat kooliteed!" vms.

Sõnumi salvestamiseks aseta lüliti REC peale ja ütle sõnum mikrofoni. Sõnumi esitamiseks aseta lüliti PLAY peale ja kuula. Salvestus"nupu" tagaküljel on väikesed magnetid, millega saad oma häälteatise kasvõi külmikuuksele kinnitada. 

Salvestus"Nupud" on suured! Läbimõõt 8,8cm, kõrgus 3cm. Salvestada saab 15-20sek ja seda saab korduvalt ja korduvalt ja korduvalt ülesalvestada. Töötab patareitoitel (patareid on kaasas). Tõeline laste lemmik! 

 

Täheplaadid "õpi lugema" (komplekt 25 kirjatähte). Hind 20eur. Komplekti kuulub 25 valget plaati ning karedad isekleepuvad taustaga tähekleebised, mis tuleb Teil endal plaadile kleepida ning vajadusel plaatidel nurgad nürimaks lihvida (materjal allub lihvimisele väga hästi). Valmiskomplekti hind 35eur. 

Täheplaadid "ÕPI LUGEMA" - kaup on otsas.

Väga tugevad, kõrgsurvel kokkupressitud puidutolmplaadid mõõduga 10*12cm. Tähed on karedapinnalised, sõrmega kergesti ülejäänud plaadilt eristatavad. Kaashäälikud on punased. Täishäälikud on sinised. Igal täheplaadi tähel on ümmargune avaus, mis tähistab tähe kirjutamise alguspunkti. Täheplaatide abil areneb lapse puutetundlikkus, tähelepanu ja keskendumine. Täheplaadid õpetavad last esemeid uurima ning asju kirjeldama värvuse ja kuju järgi. Samuti õpib laps loendama esemeid ning areneb tema võrdlemise oskus. Lapsele saavad selgeks mõisted sile ja kare. Täheplaate saab kasutada liikuva aabitsana. Osta juurde ka kasepuidust karp( vt allpool).

Täheplaatide abil laps:

*        õpib tähti tundma

*        õpib tähti kirjutama

*        õpib eristama täis-ja kaashäälikuid

*        arendab puutetundlikkust

*        arendab käe ja silma koostööd

*        õpib kirjutama lihtsaid ühekordsete tähtedega sõnu

Arendavad mängud: Kui lapsel on tähed selged, võib laps silmad kinni vaid kompimise teel mõistatada, millise tähega on tegu. Kui Teil on mitu komplekti täheplaate, võib kirjutada pikemaid sõnu või mängida "Leia paariline" mängu -  Aseta kõik täheplaadid lauale tagurpidi. Esimene mängija keerab ümber kaks juhuslikku plaati nii, et kõik mängijad näevad plaadil kujutatud tähte. Kui ümberkeeratud plaatidel on ühesugune täht, kogub paarilised leidnud mängija plaadid endale. Kui plaatidel on erinevad tähed, keerab mängija plaadid tagurpidi tagasi. Seejärel kordab järgmine mängija sama toimingut jne kuni laual pole enam ühtegi plaati. Mängu võitja on kogunud kõige rohkem paarilisi. Kui Teil on komplekt "ÕPI LUGEMA" ning komplekt "õpi lugema" võite mängida "Leia paariline" mängu, kus leitud paarideks on üks trükitäht ning üks kirjatäht. Mäng "Sõnad" - üks mängija valib juhusliku täheplaadi ning ütleb täheplaadil oleva tähega algava sõna. Väiksemate lastega mängides võivad lapsed öelda ükskõik millise sõna. Suuremate lastega leppida eelnevalt kokku teema - näiteks metsloomad, koduloomad, mööbliesemed, köögiviljad vms grupeeritud sõnarühmad.

 

Numbriplaadid "0-9" (komplekt 10 numbrit).  Toode on otsas! 

Väga tugevad, kõrgsurvel kokkupressitud puidutolmplaadid mõõduga 10*12cm. Numbrid on karedapinnalised, sõrmega kergesti ülejäänud plaadilt eristatavad. Igal numbril on ümmargune avaus, mis tähistab numbri kirjutamise alguspunkti. Kõik numbrid on rohelised. Numbriplaatide abil areneb lapse puutetundlikkus, tähelepanu ja keskendumine. Numbriplaatidega õpib laps esemeid vaatlema, loendama ning hulki moodustama. Lapsele saavad selgeks mõisted sile ja kare. Osta juurde ka kasepuidust karp( vt allpool).

Numbriplaatide abil laps: õpib numbreid tundma, õpib numbreid kirjutama, arendab puutetundlikkust, arendab käe ja silma koostööd

Arendavad mängud: Kui lapsel on numbrid selged, võib laps silmad kinni vaid kompimise teel mõistatada, millise numbriga on tegu. Kui Teil on mitu komplekti numbriplaate, asetage erinevad numbriplaadid üksteise kõrvale ning õpetage lapsele numbreid alates 10 kuni ....(numbriplaate jätkub) või mängige "Leia paariline" mängu - Aseta kõik täheplaadid lauale tagurpidi. Esimene mängija keerab ümber kaks juhuslikku plaati nii, et kõik mängijad näevad plaadil kujutatud numbrit. Kui ümberkeeratud plaatidel on ühesugune number, kogub paarilised leidnud mängija plaadid endale. Kui plaatidel on erinevad numbrid, keerab mängija plaadid tagurpidi tagasi. Seejärel kordab järgmine mängija sama toimingut jne kuni laual pole enam ühtegi plaati. Mängu võitja on kogunud kõige rohkem paarilisi.  Lase lapsel öelda, mis numbrid ta leidis. Suurem laps võib numbreid öelda mõnes võõrkeelesMäng "Loenda" - aseta lapse ette sarnaste esemete gruppe ning palu iga grupi juurde panna numbriplaat, mis vastab grupis olevate esemete arvule. Suuremad lapsed võivad eelnevalt laua peal segamini aetud esemed grupeerida ning seejärel leida esemete arvule vastav numbriplaat.

Värviplaadid "Tunne värve" (2*11 erinevat värvi) (toode on otsas). Olemas on veel mõne komplekti jagu eraldi kleepsusid ja valgeid plaate - plaatidel nurkade lihvimine ning kleepimine tuleks siis Teil endil teha - komplekti hind 6eur. On ka paar komplekti, mis on olnud näidisteks - kleebised on terved, kuid kriimulised, plaadid korras - hind 3eur. Võimalus on osta ka ainult valgeid plaate - a 6senti/tk. Komplekti kuulub kaks plaati igast värvist: punane, oranz, kollane, roheline, sinine, lilla, roosa, pruun, valge, hall, must. Väga tugevad, kõrgsurvel kokkupressitud puidutolmplaadid mõõduga 5,5*8cm. Kirevate plaati abil õpib laps värvid mängeldes selgeks. Arendavad mängud: Mäng "Leia paariline" - Aseta kõik värviplaadid lauale tagurpidi. Esimene mängija keerab ümber kaks juhuslikku plaati nii, et kõik mängijad näevad plaadi värvi. Kui ümberkeeratud plaadid on ühte värvi, kogub paarilised leidnud mängija plaadid endale. Kui plaadid on erinevat värvi, keerab mängija plaadid tagurpidi tagasi. Seejärel kordab järgmine mängija sama toimingut jne kuni laual pole enam ühtegi plaati. Mängu võitja on kogunud kõige rohkem paarilisi. Lase lapsel öelda, mis värvi paarilised ta leidis. Suurem laps võib värvide nimetusi öelda mõnes võõrkeelesOsta juurde ka kasepuidust karp( vt allpool).

Karedusplaadid (aste 1): sile-kare ülemineku plaat ning vahelduvad sile-kare plaat - hind 2eur (viimased komplektid veel järel!) Võimalus on osta ka ainult valgeid plaate - hind 9senti/tk. Komplektis 2 plaati mõõduga 12*20cm. Esmaastme karedusplaatide abil areneb lapse puutetundlikkus, tähelepanu ja keskendumine. Lapsele saavad selgeks mõisted sile ja kare.

Karedusplaadid (aste 2): nelja erineva karedusastme paarilised ja suur karedusõppe plaat (läbimüüdud). Alles on paar viimast suurt plaati erinevate kareduste tunnetamiseks - väiksemad paariliste plaadid on otsas. Hind 2eur Komplektis on üks plaat 12*20cm. Teise astme karedusplaatide abil õpib laps eristama erinevaid karedusastmeid. Plaatide abil areneb lapse puutetundlikkus ning võrdlemisoskus.

 

 

Geomeetrilised kujundid (2*10 erinevat kujundit) hind alates 4eur - õpeta lapsele geomeetrilisi kujundeid läbi mängu! Komplektis on 20 plaati mõõduga 5,5*8cm ning erinevad kareda struktuuriga kleebiskujundid (võivad erineda pildil toodust! Kui Sul on juba komplekt olemas, siis saada meile pilt olemasolevast ja saad soovi korral samasugused või siis teistsugused kujundid, et mängu laiendada!), mida tuleb ise plaatidele kleepida. Valmiskomplekt sisaldab ümaraks lihvitud nurkadega plaate, millele on erinevad kujundid juba peale kleebitud - hind 6eur. Arendavad mängud: Mäng "Leia paariline" - Aseta kõik geomeetrilised plaadid lauale tagurpidi. Esimene mängija keerab ümber kaks juhuslikku plaati nii, et kõik mängijad näevad plaadil toodud kujundit. Kui ümberkeeratud plaadid on ühesugused, kogub paarilised leidnud mängija plaadid endale. Kui plaadid on erinevad, keerab mängija plaadid tagurpidi tagasi. Seejärel kordab järgmine mängija sama toimingut jne kuni laual pole enam ühtegi plaati. Mängu võitja on kogunud kõige rohkem paarilisi. Lase lapsel öelda, millise kujundiga paarilised ta leidis. Mängu võib mängida ka silmad kinni ning püüda paarilisi leida vaid näpuga tunnetamise teel. Osta juurde ka kasepuidust karp( vt allpool).


Naturaalsest kasepuidust suured "klotsid". Väiksem 9*9cm (või 10*10cm). Hind 8eur/tk. Suurem umbes 9cm(või 10cm)*20cm. Hind 14eur/tk. 

Sobivad suurematele lastele näiteks Trips-traps-trulli mänguks või täringuks. Väiksematele on tehtud nendest sensoorika-kuubik - igale küljele kleepida erineva struktuuriga kangas, karv, nahk, liivapaber vms. Võib kasutada ka kasvõi voodijalgadeks :-)

  Naturaalsest kasepuidust karbid. Karbid on läbimüüdud. Alles on paar nn praakkarpi - huvi korral küsi.

 

Naturaalsest kasepuidust raam 30*30cm - 4,5eur. Sobib näituseraamiks ja erinevateks meisterdusteks. Puidust raami laius 2,4cm, raami nn puhas sisemõõt 25,2cm.

 

Valged plaadid. Väga tugevad, kõrgsurvel kokkupressitud puidutolmplaadid, paksus 3mm: mõõduga 5,5*8cm - hind 20senti/tk, mõõduga 12*20cm - hind 50senti/tk. Plaadid sobivad "liikuvaks aabitsaks", voolimisaluseks, plastiliinitööde esitlusaluseks, külmikumagnetiks ning mitmeks muuks erinevatesks meisterdusteks. Ühelt poolt valge, teiselt poolt naturaalne pruun. Nurgad on teravad, kuid materjal allub ülihästi lihvimisele. Siuh-siuh ja nurk ongi nüri.

  

 

Hõbehallid plaadid memomängu või bingomängu jaoks. Väga tugevad, kõrgsurvel kokkupressitud puidutolmplaadid, paksus 3mm. Suur plaat mõõduga 24*24cm, 9 väiksemat plaati mõõduga 7,8*7,8cm. Plaadid sobivad memomängu koostamiseks, bingomängu koostamiseks, voolimisaluseks, plastiliinitööde esitlusaluseks, külmikumagnetiks ning mitmeks muuks erinevatesks meisterdusteks. Ühelt poolt hõbedane, teiselt poolt naturaalne pruun. Nurgad on teravad, kuid materjal allub ülihästi lihvimisele. Siuh-siuh ja nurk ongi nüri. Hind 5eur.

 

Lastepärased lihtsasti paigaldatavad vesi-tätoveeringud on vabavalikuna Sisehoovi köögi seinal 50senti/tk.

 

    

    

 

Klaasfiibrist (kanuumaterjalist) dinosaurus T-Rex. Kõrgus umb.1,5m, laius 0,8m. Kuklast saab sisse minna ja emmele lehvitada - Appi, mind on ära söödud :-) Kuklaosa saab kasutada uksena. Puudub üks ülemine hammas (hammas on meil alles), üks hammas samas reas veel loksub. Hind 2366eur.

 

Vaip (parempoolne) - tellitud Linconast. Kasutuskoht restoranid, hotellid. Väga vastupidav ja kergesti hooldatav materjal. Pealiskiht lühike sametine karv, põhi kummist ehk linoleumi omadustega pehme vaip. Uhiuus, rullis, kogus ...m2(kindlasti mitukümmend m2).

Hind 26eur/m2.

 

Plastmassist rõdukastid (ilma kinnitusteta) "Berlin" - uhiuued!
60cm pikad (3tk) ja 40cm (2tk) pikad. Kastid on samasugused nagu pildil - värvus tumehall.
60cm hind 2,50eur, 40cm pikkuse hind 1,50eur.