X

Lisateenused laste sünnipäevadele

Meilt saab tellida erinevaid lisateenuseid, mis teevad külastuse veelgi meeldejäävamaks!

Kirjuta oma soov See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lastepärased vesitattood/tätoveeringud - ettetellimisel juhuslikul valikul 20tk 7eur.

Lihtsasti paigaldatavad tattood: lõbusad Smiled, vahvad vigurnäod ja kollinäod, iidsed dinosaurused, jalgpalli fännid, mereloomad, taluloomad, dzungliloomad, liblikad... pildid siit: www.sisehoov.ee/muume

Sisehoovis on võimalik kohapeal osta lastepäraseid vesitattoosid - 1tk 50senti. 
Ettetellimisel juhusliku valikuga 20tk 7eur. Iga lisanduva tattoo hind 35senti tk. 

 
Telli professionaalne fotograaf! 1h hind 60eur; 2h 90eur
NB! Kui meie fotograafile ajaliselt ei sobi, siis kahjuks kedagi teist antud hinnaklassis pakkuda pole.
Kutsu oma peole fotograaf, kes jäädvustab tähtsa päeva tähtsad hetked.
Pakkumine sisaldab suures resolutsioonis digitaalseid pilte. Ühe tunni kohta tuleb umbes 50pilti, et kõikidest lastest ja hetkedest oleks piisavalt suur valik.
Lisaks pannakse 5 tööpäeva jooksul pildid üles ka tellimiskeskkonda, kust saab mõistliku lisatasu eest ise valida, mis suuruses, vormis ning hulgas pilte soovitakse.
 
 
Profijalgpallur Märten Kuusk korraldab lastele meeldejääva kohtumise! 45min 80eur
Eesti koondise ja Eesti meisterklubi liige Märten Kuusk näitab pallitrikke ning korraldab lastele erinevaid osavus- ja võistlusmänge.
Loomulikult saab iga soovija teha Märteniga ka pilti ning küsida autogrammi :-)
 
 
Mereröövli tütar Arabella ja tema rääkiv aara-papagoi - 45min 70eur (võimalik ainult eesti keeles).
Kutsu oma peole tõeline piraat koos imekauni ja targa aaraga! Etteaste raames saavad lapsed teada palju huvitavat papagoidest ning räägitakse ka mereröövli elust. Kui linnul on hea tuju ja lastel julgust, saab papagoid ka käes hoida ning näha, kuidas ta lendab. Lubatud on fotografeerimine ilma välguta. Sobilik igas vanuses lastele.
Etteaste jätkuna on võimalik tellida aara sulgedega võtmehoidjate meisterdus kuni 15 last 22eur; kuni 25 last 35eur
Iseseisvaks meisterduseks sobilik alates 8 aastastele. Väiksematel vajalik vanema juhendamine. Ajakulu 15-20min.
 
 
"3 in 1 peojuht" - 60min 75eur; 90min 95ur
Kutsu oma lapse sünnipäevale peojuht, näomaalija ja õhupallide meisterdaja! Kolm teenust - üks tegija! Kombineeri omale sobilik!
Tellimust esitades palun märgi tellimuse pikkus, soovitud tegevused ning peojuhi kostüüm - valikus on Punamütsike, Printsess, Lumivalgeke, Alice Imedemaal, Pipi, Rapunzel, kaunis Elsa, Nõid, Piraat, Minni, Haldjas, Batman, Zorro, Saabastega kass, Kloun või kostümeerimata nn tavariietuses peojuht. Lisandunud on UUS kostüüm - Vampiir :-)
NB! Peole saab tellida ka mitu peojuhti korraga. Näiteks üks teeb maalinguid ja/või õhupalliloomasid ning teine samal ajal mängib lastega. Hind sõltub laste arvust, mida täpselt soovitakse ja kui kaua.
 
 
Mustkunstniku etendus - Programmi pikkus on 30-35min ning osades trikkides saavad ka lapsed kaasa lüüa.
140eur - MUSTKUNSTNIK koos pikkkõrv Steffiga ning valgete tuvidega. Etteaste võimalik eesti ja vene keeles.
Mustkunstnike etendus on sobilik igas vanuses lastele ning ka täiskasvanutel on huvitav!


Teaduse Imed show - 45min 120eur
Imeline võimalus uurida teadust otse sünnipäevapeol! Show on täis vaatemängulisi katseid ning katsete läbiviimisel saavad lapsed ka ise osaleda. Etteaste võimalik nii eesti kui vene keeles. Sobilik igas vanuses lastele ning huvitav jälgida ka täiskasvanutel.
 
 
Suhkruvatt teeb suu magusaks - 30min 30eur. 1h 45eur.

Tordi asemel piiramatus koguses suhkruvatti? - miks ka mitte! Suhkruvatt valmib sinu enda silme all. Olemas erinevad värvid ja maitsed.

 


Meisterdused Sisehoovis - Töötoad on võimalikud nii eesti kui vene keeles.
Kaartide valmistamise töötuba 40min - kleebime, joonistame, lõikame. Töötoas valmivad kenad käsitsivalmistatud kaardid erinevateks tähtpäevadeks (kuni 15 last 47eur; kuni 20 last 57eur).
Küünalde maalimise töötuba 45min. Töötoas saad teada erinevaid tehnikaid küünalde kaunistamiseks (kuni 15 last 57eur; kuni 20 last 67eur).
Suhkrumassi voolimise töötuba 45min. See on üks eriti magus ja värviline töötuba, kus lisaks voolimisele saad oma kätetööd ka maitsta (kuni 15 last 60eur; kuni 20 last 70eur).
 

Õhupallid sünnipäeval! - hind alates 20eur
HEELIUMPALLID - Kaunistame Sisehoovi rõõmsalt värvikirevaks kaunite heeliumpallidega! 35eur (sisaldab 20 palli), iga järgnev pall 1,6eur.
TAVAPALLID - Värvikirevad õhupallid rõõmustavad iga last! 50 värvikirevat palli, 20eur.
 
 
UV-maalingud ja näomaalingud
Telli UV-maalingute või näomaalingute tegija! 
UV-maalingud helenduvad Sisehoovi peegellabürindi valgustusega väga efektselt! Värvid on hästi erksad (neoonsed) ning jätavad ilma UV-valguseta nn tavalise kuid erksama näomaalingu mulje. 1h - 50eur; 1,5h - 70eur; 2h - 85eur.
 
Näomaalingud: 1h - 45eur; 1,5h - 60eur; 2h - 75eur. Ühes tunnis jõuab maalida umbes 10 nägu – selle järgi on hea arvestada, mitmeks tunniks näomaalinguid tellida.
 
  
Glitter-tätoveeringud
Kui soovid, et lapsed saaksid kaasa midagi sellist, mille üle lausa mitu päeva rõõmu tunda - telli kunstnik, kes teostab nahasõbralikke sädelevaid tätoveeringuid, mille üle on uhked nii tüdrukud kui ka poisid. Valikus on üle 100 pildi!
Tätoveering on veekindel ja püsib keskmiselt üks nädal. 1h jooksul jõuab teha 10-12 tätoveeringut. 1h-40eur;  1,5h-55eur;  2h-75eur

 
Pakett "Ole ise mängujuht!" - paketi hind 8eur
Kasuta võimalust võõra peojuhi asemel hoopis ise lastele mõned meie poolt juba ettevalmistatud mängud korraldada ja sedasi laste pidu toredate lisategevustega sisustada!

"Ole ise mängujuht!" mängukomplekt sisaldab kolme mängu, mille käigus pannakse proovile laste teadmised, reaktsioon ja tähelepanuvõime ning osavus (valikvastustega viktoriin ja kaks liikumismängu).
 
Komplektis on eestikeelsed mängude juhendid ning kõik vajaminevad vahendid mängude edukaks läbiviimiseks. Mängud võite läbiviia meelelahtuslikus vormis või siis autasustada iga mängu võitjat väikese auhinnaga - näiteks tattoodega (auhinnad ei kuulu komplekti).
 
 

Kutsu külla poni - 60min - 125eur
Väga vahva võimalus muuta oma külastus veelgi meeldejäävamaks kustudes külla lastesõbralik poni! Ps.talvehooajal poni kutsuda ei saa - ponil on liiga külm pikalt õues viibida.
Poni sõidutab igas vanuses lapsi suurima hea meelega - tunni aja jooksul saavad sõita 20-40 last. Lisaks ponisõidule kuuled hobustest vahvaid lugusid ning igaüks saab anda sõber-ponile ka porgandit ning kuiva leiba. Soovi korral tehakse igast vaprast sõitjast portreepilt ka poni seljas. Sõidud toimuvad Sisehoovi maja ees ja ümber. 
 
 
Toitlustus
Kasuta võimalust ja telli cateringi-teenus ning Sinu pidulaud katab end ise!
Siit võid tellida toidud sünnipäevalaualecateringi-teenus: www.sima.ee Menüüvalikus on ka spetsiaalselt lastepidulauale mõeldud valikud.
Kui soovid, et lauake oleks kaetud lapse soovitud teemale (printsess, kosmos, vikerkaar vms, võta julgelt ühendust uhkeid laudu katva cateringi-firmaga Peovõlu OÜ - www.peovõlu 

 
Kingitused
Erakordselt äge interaktiivne kingitus! KORDUVSALVESTATAV MEMO 8eur, ostes 2tk või rohkem 7eur/tk. Lasteaiarühmadele lõpukingituseks - 5eur/tk.
Sõnumi salvestamiseks aseta lüliti REC peale ja ütle sõnum mikrofoni. Sõnumi esitamiseks aseta lüliti PLAY peale ja kuula. Salvestaja tagaküljel on väikesed magnetid, millega saad oma häälteatise kavõi külmikuuksele kinnitada (lähemalt vt siit www.sisehoov.ee/muume). 

UUS! Pakume ka Arendavaid mänguasju ja õppevahendeid! Tegemist lao tühjendusmüügiga! 
  
 
Sisehoovi Disko - TASUTA!
Korralda vahva disko! Olemas on muusikakeskus/raadio, diskovalgustus ning laseranimatsioonid seinal! Kui soovid korraldada diskot või kuulata taustaks oma lemmikmuusikat - võta kaasa oma lugudega CD, USBi pulk, MP3 mängija või telefon (muusikakeksusega saab ühendada telefoni läbi kõrvaklapipesa).
 
 
NB! Väljaspool maja tellitud Lisateenused (peojuhid, esinejad jms) on Tellija vastutusel - st et Tellija koristab vajadusel teenuse osutaja järgi ning katab tema poolt tekitatud võimalikud varalised kahjud.