X

Korduma kippuvad küsimused


Millal saab ruumidega tutvuda?
Ruumidega saab tutvuda 15min enne või 15min peale broneeritud pidu - nendel aegadel on meie inimene kohapeal olemas. Broneeritud aegu võite vaadata SIINKui on kaugemalt tulek, siis soovitame eelnevalt ka meiega ühendust võtta - vältimaks olukorda, kus pidu on sünnipäevalapse haiguse tõttu tühistatud või muudetud ürituse alguse- ja/või lõpukellaaegu.
 
 
Kellele soovitate pidada sünnipäeva Interaktiivses Sisehoovis?
Sisehoovi ehitades oli meie sihtrühmaks lapsed alates 6.ndast eluaastast. Laps, kes oskab lugeda, tuleb iseseisvalt kõikide atraktsioonide kasutamisega toime. Aastatega kogunenud kogemus näitab, et meil käivad sünnipäevi pidamas ka palju nooremad lapsed ning ka eesti keelt mitte-oskavad lapsed saavad kõigi atraktsioonidega ideaalselt hakkama. Kõige nooremad lapsed on Sisehoovis tähistanud oma esimest tähtsat sünnipäeva ning kõige vanemad lapsed on siin tähistanud oma 13.ndat sünnipäeva. Enamik atraktsioone on sobilikud ka vanematele ning vanavanematele. Meie ruumides on toimunud mitmete emmede-isside ning isegi vanaemade sünnipäevi :-) 
 
 
Mitu inimest võib pidutsema tulla?
Sünnipäevaliste arv Sisehoovi ruumides on 40 inimest (nii lapsed kui täiskasvanud kokku). Kui pidulisteks on ainult lapsed, siis soovituslik laste arv on 25 last. Siis mahute kõik kenasti ära ja kellelgi pole kitsas.
 
 
Millised tarvikud on mängutoa köögis?
Tarvikud, mis on kööginurgas Teid ootamas, leiate meie kodulehelt (kerige päris alla): http://www.sisehoov.ee/hinnad
 
 
Kas ruumides võib kasutada tordiküünlaid ja tordivulkaane?
Tordiküünlaid võite meie ruumides julgelt kasutada. Tordivulkaane võib tordile panna aga ainult ÜHE, kuna vulkaan ajab päris palju haisu, milles siis ise viibima peate. Siiani ei ole üks vulkaan tuletõrjehäiret tööle pannud - kahega see aga kindlasti juhtub ning häiresse läheb siis kogu Mustamäe tee 18/1 maja ning kutustakse välja ekipaaz!
Juhime tähelepanu, et vulkaanist eralduv tahm määrib tordi - tahm kukub tordile. Samas on vulkaan efektne ja lastele kindlasti meeldib. Ruumi broneerija vastutab peo ajal tuleohutusnõuete täitmise eest.
 
 
Kas ruumides võib kasutada seebimullimasinat, vahumasinat või tossumasinat?
Ei, neid masinad meie ruumides kasutada ei või. Samuti ei ole lubatud seebimullipuhujate kasutamine. Seebimulli- ja vahuvedelik muudavad põrandakatted kleepuvaks ning tossumasin paneb tööle kogu Mustamäe tee 18/1 tuletõrje häiresüsteemi.


Tahan võtta kaasa oma laudlina, mis on söögilaua mõõdud?
Söögilaua mõõdud on: pikkus 360cm ja laius 80cm.


Kas teil on prinditavaid kutseid?
Jah, kutsed saate välja printida siit: kutse.pdf Või siis saata e-kutse läbi meie kodulehe.
 
 
Kas peo ajal on keegi Sisehoovi ruumides, kes juhendab, kuidas erinevaid atraktsioone kasutada?
Teie peo ajal meie inimest kohapeal ei viibi. Ruumide vastuvõtmisel võite öelda, et soovite seadmete tutvustust.
Tavapärane kogemus on, et lapsed üldjuhul tutvustust ei vaja - nad on erakordselt nutikad :-)
 
 
Kust saan tutvuda Sisehoovi Kodukorraga?
Kodukorraga saab tutvuda SIIT.
 
 
Mis on Sisehoovi ÖÖPIDU?
Kogu sõbrad kokku ja korralda vahva pidzaamapidu või pea oma eriline tähtpäev Sisehoovis ööbides!
Korralda vinge öödisko, räägi õudusjutte või tunne ennast sõprade seltsis niisama mõnusalt. Ööpidu sobib ideaalselt igas vanuses lastele.

Ööpidu toimub õhtul kella 21.30 kuni 09.30 järgmise hommikuni ning on mõeldud kuni 21-le inimesele (nii lapsed kui valvajatest täiskasvanud kokku). Ööpeo alguses 21.30.-23.30. võib olla ka rohkem inimesi. Ööpeo hind sõltub ööbijate arvust: kuni 12-le ööbijale on hind 235eur, kuni 17-le ööbijale 265eur ja kuni 21-le ööbijale 285eur. Rohkemate ööbijate korral võimalikud erikokkulepped.

Soovi korral saab meilt tellida kasutamiseks isetäituvaid õhkmadratseid (16tk - a 5eur/tk) ning rannatelgi tüüpi telke (8tk - a 6eur/tk), kus pead on telgikatuse all ja jalad nn taeva all. Telkide ülespanek on jõukohane alates 7-aastastele, kuid ka väiksemad on selles vahvas tegevuses suured abimehed. Meie pakutavate madratsitega mahub ühte telki ööbima 3 inimest.

Ööbimiseks vajalikud ööriided (magamiskotid, padjad, tekid, linad) ja kaisukaru tuleks ööpidulistel endil kaasa võtta. Ööbimiseks sobilik riietus on nagu telkimisel ikka - dressispüksid/retuusid, pikad varrukad, sokid.

Kuigi telkimine sobib hästi kokku lõkke tegemisega, aga lõket siseruumides teha ei saa -  siis õdusa interjööri loomiseks võib meilt tellida öölaternaid (19tk - a 1,8eur/tk). Laternad annavad toreda valgusefekti ja nende ääres on vahva magamiseelselt tondi- ja muid seiklusjutte pajatada.

NB! Ööpidu  EI SÕLTU väljas olevast ilmast ega aastaajast - pidu on 100% tubane!

NB! Terve ööpeo vältel peab lastega koos viibima ka vastutav täiskasvanu või täiskasvanud.

NB! HÜGIEENILISTE TINGIMUSTE TAGAMISEKS ON SISEHOOVI RUUMIDES LUBATUD VIIBIDA SOKKIDES VÕI PEHME TALLAGA SUSSIDES! 

PALJAJALU, KONTSAKINGADES, KUMMITALLAGA SISEJALANÕUDES JA VÄLISJALANÕUDES POLE SISEHOOVIS LUBATUD LIIGELDA!

NB! KÕVA TALLAGA JALANÕUD ON PEEGELLABÜRINDIS OHTLIKUD!

Paljajalu ruumides viibimise eest trahv 2eur inimese kohta (ehk tasumine vaibapesu teenuse eest).