X

Mängutuba SISEHOOV laste sünnipäevapidude hinnad:

E-N kõik tavapeod 2,5h 11.00.-20.30: 115EUR

R-P kõik tavapeod 2,5h 11.00.-20.30: 135EUR

R ja L  21.30.-23.30: ÖÖDISKO 115EUR

ÖÖPIDU ja ÖÖDISKO 21.30.-09.30.järgmise hommikuni, kestus 12h(!!), alates 235EUR (rohkem infot SIIT)

Soovi korral eelneval kokkuleppel saab pikendada oma ürituse kestvust (lisapooltunni maksumus 15EUR).

NB! Riiklikel pühadel kehtivad nädalavahetuse hinnad. Soovituslik osalejate arv 40 osavõtjat (sh.lapsi 25). Siis mahute kõik superkenasti ära ja kellelgi pole kitsas.


 

SOODUSHINNAD!  BRONEERIDES LÄHEMALE KUI 4 PÄEVA või

 

KINNITADES BRONEERINGU KAUGEMALE KUI 2 KUUD,

 

KEHTIVAD SOODUSHINNAD!  

 

E-N  2,5h  100EUR;   R,L,P,riiklikud pühad  2,5h  120EUR.


Ettevalmistusi laua katmiseks saate tulla tegema 15 minutit enne broneeritud sünnipäevapeo algust, koristuseks on aega 15 minutit peale peo lõpetamist. Peo kestus on 2,5h. Ööpeo kestus on 12h.

NB! Palume kinni pidada kokkulepitud kellaaegadest! 

Sobiva peoaja saad broneerida SIIN                                                                                           

Edukal broneerimisel saadetakse kohselt ka automaatne broneeringuteavitus broneeringus sisestatud e-posti aadressile. Teatise mittesaamisel vaadake üle ka rämpspost! Kogemus on, et hotmail.com aadressidele saadetud teatised lähevad rämpspostkasti!

Saada sünnipäeva e-KUTSED: SIIN

Kutsed printimiseks:  kutse_1.pdf

Kutsed printimiseks:  kutse_2.pdf


Broneerimistasu on kogusummast 40 EUR, mis arvestatakse maha ürituse kogumaksumusest ning mille palume tasuda 3 päeva jooksul peale broneeringu teostamist. Broneerimistasu palume kanda OÜ Kavestar arveldusarvele EE391010220262410224. Selgitusse kirjutada ruumide rendi kuupäev, alguse kellaaeg ja broneeringus märgitud Vastutava täiskasvanu nimi.

NB! Juhul kui sünnipäeva ei ole võimalik broneeritud ajal pidada (haigestumine vms), siis saab broneeringut 1 kord ühe aasta jooksul edasi lükata. Broneeringu tühistamisest tuleb meid teavitada alati võimalikult kiiresti. Broneeringutasu tagasi ei maksta! 

Ülejäänud summa saab tasuda kohapeal enne peo algust sularahas. Soovi korral võite broneerimisel tasuda ka kogu rendisumma või maksta ülejäänud summa hiljemalt 2 tööpäeva enne üritust OÜ Kavestar pangaarvele.

Tutvuge ka Korduma-Kippuvate-Küsimustega: KKK

 

Kööginurgas on olemas kohvimasin (sh filtrid), vee kiirkeetja ning mikrolaineahi. Lisaks on teie käsutuses kausid, vaagnad, vaasid, tordilabidas, nuga, käärid ja morsikannud. Ühekordsed nõud palume peopidajatel ise kaasa võtta. Lisaks soovitame kaasa võtta veekindla markeri laste joogitopsidele nime kirjutamiseks, tordi küünlad ning tikud/välgumihkli tordil küünalde süütamiseks.

Olemas on ka muusikakeskus ja diskovalgustus ning UUS! laseranimatsioonid seinale. Kui soovid korraldada diskot või kuulata taustaks oma lemmikmuusikat - võta kaasa oma lugudega CD, USBi pulk, MP3 mängija või telefon (muusikakeksusega saab ühendada telefoni läbi kõrvaklapipesa).

 

NB! HÜGIEENILISTE TINGIMUSTE TAGAMISEKS ON SISEHOOVI RUUMIDES LUBATUD VIIBIDA SOKKIDES VÕI PEHME TALLAGA SUSSIDES! 

PALJAJALU, KONTSAKINGADES, KUMMITALLAGA SISEJALANÕUDES JA VÄLISJALANÕUDES POLE SISEHOOVIS LUBATUD VIIBIDA!

NB! KÕVA TALLAGA JALANÕUD ON PEEGELLABÜRINDIS OHTLIKUD!