X

Lisateenused laste sünnipäevadele

Meilt saab tellida erinevaid lisateenuseid, mis teevad peo veelgi meeldejäävamaks:

Lastepärased vesitattood/tätoveeringud - ettetellimisel juhuslikul valikul 20tk 7eur ja teemade kaupa 12tk 3eur.

Lihtsasti paigaldatavad tattood: lõbusad Smiled, hirmsad piraadid (laos veel mõned komplektid), vahvad vigurnäod ja kollinäod, iidsed dinosaurused, jalgpalli fännid, mereloomad, taluloomad, dzungliloomad, liblikad... pildid siit: www.sisehoov.ee/muume

Sisehoovis on võimalik kohapeal osta lastepäraseid vesitattoosid - 1tk 50senti. 
Ettetellimisel juhusliku valikuga 20tk 7eur. Iga lisanduva tattoo hind 35senti tk. NB! Teemakaupa tellides 3eur - 12tk.


UUS! Telli professionaalne fotograaf sünnipäeva jäädvustama! 2h30min hind 60eur. Sisaldab kingitust - sünnipäevalapse fotoga tass!
Kutsu oma peole fotograaf, kes on Sinu peol algusest lõpuni ning jäädvustab tähtsa päeva tähtsad hetked alates külaliste saabumisest kuni tordi lõikamiseni. Pakett sisaldab 50 digitaalset pilti, 12 prinditud A5 formaadis paberfotot ning sünnipäeva lapse fotoga tassi.
Kõik prinditud fotod on raamistatud Sisehoovi jaoks disainitud digiraami.
Kliendi poolt valitud paberfotod, tass ning digitaalsed fotod edastatakse kliendile 5 tööpäeva jooksul.
 
 
UUS! Polaroid-fotograaf - ahjusoojad pildid KOHE kätte! 
Polaroid-aparaadiga fotograaf viibib peol 1h, mille jooksul on imeline võimalus saada pilt kohe peale "klõpsu" kätte! 
Valida on 3 paketi vahel: 
20 pilti, hind 80eur
30 pilti, hind 95eur
40 pilti, hind 110eur
 
 
"3 in 1 peojuht" - 60min 60eur; 90min 85eur
Kutsu oma lapse sünnipäevale peojuht, näomaalija ja õhupallide meisterdaja! Kolm teenust - üks tegija! Kombineeri omale sobilik!
Tellimust esitades palun märgi tellimuse pikkus, soovitud tegevused ning peojuhi kostüüm - valikus on Punamütsike, Printsess, Lumivalgeke, Alice Imedemaal, Pipi, Rapunzel, kaunis Elsa, Nõid, Piraat, Minni, Haldjas, Batman, Zorro, Saabastega kass või kostümeerimata nn tavariietuses peojuht.
NB! Peole saab tellida ka mitu peojuhti korraga. Näiteks üks teeb maalinguid ja/või õhupalliloomasid ning teine samal ajal mängib lastega. Hind sõltub laste arvust, mida täpselt soovitakse ja kui kaua.
 
 
Mustkunstnik koos jänes Steffiga ja valgete tuvidega - 35min 90eur
Telli oma sünnipäevale suurte kogemustega MUSTKUNSTNIK koos pikkkõrv Steffiga ning valgete tuvidega! Programmi pikkus on 35min ning osades trikkides saavad ka lapsed kaasa lüüa. Etteaste võimalik nii eesti kui vene keeles. Sobilik igas vanuses lastele. Infoks, et alates septembrist 2017 on Mustkunstnikul UUS programm!
 
 
Teaduse Imed show - 45min 100eur
Imeline võimalus uurida teadust otse sünnipäevapeol! Show on täis vaatemängulisi katseid ning katsete läbiviimisel saavad lapsed ka ise osaleda. Etteaste võimalik nii eesti kui vene keeles. Sobilik igas vanuses lastele ning huvitav jälgida ka täiskasvanutel.


Peojuhtide DUO ehk kaks peojuhti koos - 60min 95eur
Vahvad tegelased, kes käivad ikka kahekesi koos, korraldavad lastele lõbusaid mänge ja võistlusi. Kostüümivalikud: Elsa ja Anna, Ämblikmees ja Kassnaine, Smurfid, Maša ja Karu, Fiksikid ja Barboskinid, My Little Ponyd.


Meisterdused Sisehoovis - Muuda lapse sünnipäev eriliseks meisterduse töötoaga! Töötoad on võimalikud nii eesti kui vene keeles.
Kaartide valmistamise töötuba 40min - kleebime, joonistame, lõikame. Töötoas valmivad kenad käsitsivalmistatud kaardid erinevateks tähtpäevadeks (kuni 15 last 47eur; kuni 20 last 57eur).
Küünalde maalimise töötuba 45min. Töötoas saad teada erinevaid tehnikaid küünalde kaunistamiseks (kuni 15 last 57eur; kuni 20 last 67eur).
Suhkrumassi voolimise töötuba 45min. See on üks eriti magus ja värviline töötuba, kus lisaks voolimisele saad oma kätetööd ka maitsta (kuni 15 last 60eur; kuni 20 last 70eur).


3D käejäljendite töötuba -  hind alates 110eur
Telli oma üritusele omanäoliste vahakäte tegemise töötuba! Otse sünnipäevapeol valmivad sooja värvilist parafiinvaha kasutades igaühele 3D käejäljend, mille saad juba peo lõppedes mälestuseks koju kaasa viia! Vahasse valamine pakub elamust nii pisipõnnidele kui ka vanematele inimestele. Kuni 25 käejäljendit hind 110eur. LED-valgustusega "Öölamp" Sinu enda 3D käejäljendist: kuni 10tk hind 143eur; kuni 25tk hind 176eur. Töötuba võimalik nii eesti kui vene keeles.


Heelium-õhupallid sünnipäeval! - 30eur (sisaldab 20 palli), iga järgnev pall 1,2eur.
Kaunistame Sisehoovi rõõmsalt värvikirevaks kaunite heeliumpallidega! 
 
 
Teatrituba Sisehoovis! - 40min 107eur.
Uue võimalusena pakume lapse sünnipäevale lasteteatri etendust, milles saavad lapsed ka ise kaasa lüüa :-) Valida on kahe lavastuse vahel: "Reis ümber Eestimaa", kus näeme kahe piraadi enneolematuid seiklusi meie kodumaal. Ning teine valik on "E-vanavanemad", kus vanaema ja vanaisa avastavad tänapäevased nutiseadmed ning nendega seotud ohud ja rõõmud.
 
 
UV-maalingud ja näomaalingud
Telli sünnipäevale UV-maalingute või näomaalingute tegija! 
UV-maalingud helenduvad Sisehoovi peegellabürindi valgustusega väga efektselt! Värvid on hästi erksad (neoonsed) ning jätavad ilma UV-valguseta nn tavalise kuid erksama näomaalingu mulje. 1h - 45eur; 1,5h - 65eur; 2h - 85eur.
 
Näomaalingud: 1h - 35eur; 1,5h - 50eur; 2h - 65eur. Ühes tunnis jõuab maalida umbes 10 nägu – selle järgi on hea arvestada, mitmeks tunniks näomaalinguid tellida.
 
  
UUS! Glitter-tätoveeringud
Kui soovid, et lapsed saaksid peolt kaasa midagi sellist, mille üle lausa mitu päeva rõõmu tunda - telli oma peole kunstnik, kes teostab nahasõbralikke sädelevaid tätoveeringuid, mille üle on uhked nii tüdrukud kui ka poisid. Valikus on üle 100 pildi!
Tätoveering on veekindel ja püsib keskmiselt üks nädal. 1h jooksul jõuab teha 10-12 tätoveeringut. 1h-35eur;  1,5h-50eur;  2h-65eur

 
Pakett "Ole ise mängujuht!" - paketi hind 8eur
Kasuta võimalust võõra peojuhi asemel hoopis ise lastele mõned meie poolt juba ettevalmistatud mängud korraldada ja sedasi laste pidu toredate lisategevustega sisustada!

"Ole ise mängujuht!" mängukomplekt sisaldab kolme mängu, mille käigus pannakse proovile laste teadmised, reaktsioon ja tähelepanuvõime ning osavus (valikvastustega viktoriin ja kaks liikumismängu).
 
Komplektis on eestikeelsed mängude juhendid ning kõik vajaminevad vahendid mängude edukaks läbiviimiseks. Mängud võite läbiviia meelelahtuslikus vormis või siis autasustada iga mängu võitjat väikese auhinnaga - näiteks tattoodega (auhinnad ei kuulu komplekti).
 
 

UUS! Kutsu külla poni - 60min - 125eur
Väga vahva võimalus muuta oma pidu veelgi meeldejäävamaks kustudes külla lastesõbralik poni! Poni tuleb külla nii suvel kui ka tavlel.
Poni sõidutab igas vanuses lapsi suurima hea meelega - tunni aja jooksul saavad sõita 20-40 last. Lisaks ponisõidule kuuled hobustest vahvaid lugusid ning igaüks saab anda sõber-ponile ka porgandit ning kuiva leiba. Soovi korral tehakse igast vaprast sõitjast portreepilt ka poni seljas. Sõidud toimuvad Sisehoovi maja ees ja ümber. 
 
 
Toitlustus
Telli oma peole maitsvad pizzad ja pizzataskud. Valikus on ka gluteenivaba põhjaga tooted. Laste lemmik on rohke juustuga juustupizza (NB! soovitame võtta ilma sinihallitusjuustuta). Soodushinnad alates neljandast tootest! Alusta tellimist siit: www.pizzapro.ee 
 
Kasuta võimalust ja telli cateringi-teenus ning Sinu pidulaud katab end ise!
Siit võid tellida toidud sünnipäevalaualecateringi-teenus: www.sima.ee Menüüvalikus on ka spetsiaalselt lastepidulauale mõeldud valikud.
Kui soovid, et lauake oleks kaetud lapse soovitud teemale (printsess, kosmos, vikerkaar vms, võta julgelt ühendust uhkeid laudu katva cateringi-firmaga Peovõlu OÜ - www.peovõlu 

 
Kingitused
Erakordselt äge interaktiivne kingitus! KORDUVSALVESTATAV MEMO 8eur, ostes 2tk või rohkem - küsi soodsamat hinda! 
Sõnumi salvestamiseks aseta lüliti REC peale ja ütle sõnum mikrofoni. Sõnumi esitamiseks aseta lüliti PLAY peale ja kuula. Salvestaja tagaküljel on väikesed magnetid, millega saad oma häälteatise kavõi külmikuuksele kinnitada (lähemalt vt siit www.sisehoov.ee/muume). 

UUS! Pakume ka Arendavaid mänguasju ja õppevahendeid! Tegemist lao tühjendusmüügiga! 
  
 
Sisehoovi Disko - TASUTA!
Korralda sünnipäeval vahva disko. Olemas on muusikakeskus/raadio, diskovalgustus ning laseranimatsioonid seinal! Kui soovid korraldada diskot või kuulata taustaks oma lemmikmuusikat - võta kaasa oma lugudega CD, MP3 või USBi pulk.
 
 
NB! Väljaspool maja tellitud Lisateenused (peojuhid, esinejad jms) on Tellija vastutusel - st et Tellija koristab vajadusel teenuse osutaja järgi ning katab tema poolt tekitatud võimalikud varalised kahjud.