X

Lisateenused laste sünnipäevadele

Meilt saab tellida erinevaid lisateenuseid, mis teevad peo veelgi meeldejäävamaks:

Lastepärased vesitattood/tätoveeringud - ettetellimisel juhuslikul valikul 20tk 7eur ja teemade kaupa 12tk 3eur.

Lihtsasti paigaldatavad tattood: lõbusad Smiled, vahvad vigurnäod ja kollinäod, iidsed dinosaurused, jalgpalli fännid, mereloomad, taluloomad, dzungliloomad, liblikad... pildid siit: www.sisehoov.ee/muume

Sisehoovis on võimalik kohapeal osta lastepäraseid vesitattoosid - 1tk 50senti. 
Ettetellimisel juhusliku valikuga 20tk 7eur. Iga lisanduva tattoo hind 35senti tk. NB! Teemakaupa tellides 3eur - 12tk.


UUS! Telli professionaalne fotograaf sünnipäeva jäädvustama! 2h hind 60eur.
Kutsu oma peole fotograaf, kes jäädvustab tähtsa päeva tähtsad hetked alates külaliste saabumisest kuni tordi lõikamiseni. Pakett sisaldab 50 digitaalset pilti ja 12 prinditud A5 formaadis paberfotot.
Kõik prinditud fotod on raamistatud Sisehoovi jaoks disainitud digiraami.
Kliendi poolt valitud paberfotod, tass ning digitaalsed fotod edastatakse kliendile 5 tööpäeva jooksul.
 
 
UUS! Polaroid-fotograaf - ahjusoojad pildid KOHE kätte! 
Polaroid-aparaadiga fotograaf viibib peol 1h, mille jooksul on imeline võimalus saada pilt kohe peale "klõpsu" kätte! 
Valida on 3 paketi vahel: 
20 pilti, hind 80eur
30 pilti, hind 95eur
40 pilti, hind 110eur
 
 
UUS! Mereröövli tütar Arabella ja tema rääkiv aara-papagoi - 45min 70eur (võimalik ainult eesti keeles)
Kutsu oma peole tõeline piraat koos imekauni ja targa aaraga! Etteaste raames saavad lapsed teada palju huvitavat papagoidest, tutvuvad mereröövli eluga ning piiluvad salajase aardekirstu sisse. Kui linnul on hea tuju ja lastel julgust, saab papagoid ka silitada ning käes hoida. Lubatud on fotografeerimine ilma välguta. Sobilik igas vanuses lastele.
Etteaste jätkuna on võimalik tellida aara sulgedega võtmehoidjate meisterdus kuni 15 last 22eur; kuni 25 last 35eur
Iseseisvaks meisterduseks sobilik alates 8 aastastele. Väiksematel vajalik vanema juhendamine. Ajakulu 15-20min.
 
 
"3 in 1 peojuht" - 60min 60eur; 90min 85eur
Kutsu oma lapse sünnipäevale peojuht, näomaalija ja õhupallide meisterdaja! Kolm teenust - üks tegija! Kombineeri omale sobilik!
Tellimust esitades palun märgi tellimuse pikkus, soovitud tegevused ning peojuhi kostüüm - valikus on Punamütsike, Printsess, Lumivalgeke, Alice Imedemaal, Pipi, Rapunzel, kaunis Elsa, Nõid, Piraat, Minni, Haldjas, Batman, Zorro, Saabastega kass, Kloun või kostümeerimata nn tavariietuses peojuht. Lisandunud on UUS kostüüm - Vampiir :-)
NB! Peole saab tellida ka mitu peojuhti korraga. Näiteks üks teeb maalinguid ja/või õhupalliloomasid ning teine samal ajal mängib lastega. Hind sõltub laste arvust, mida täpselt soovitakse ja kui kaua.

 
Mustkunstniku etendus - valida on kahe väga toreda ja erineva etteaste vahel. Programmides pikkus on 30-35min ning osades trikkides saavad ka lapsed kaasa lüüa.
90eur - MUSTKUNSTNIK koos pikkkõrv Steffiga ning valgete tuvidega. Etteaste võimalik eesti ja vene keeles (esinemine peatatud talvisel hooajal).
UUS! 90eur 35min - SALADUSLIK MAAG, kes teeb seninägematuid silmamoondusi. Etteaste võimalik eesti ja inglise keeles.
UUS! 75eur 30min - MUSTKUNST close up - Enamus mustkunsti trikke on seotud teadusega, ei ole klassikalisi trikke. Lisateenusena võimalik juurde tellida Õhupallifiguurid 30min  40eur.

Mustkunstnike etendused on sobilik igas vanuses lastele ning ka täiskasvanutel on huvitav!


Teaduse Imed show - 45min 120eur
Imeline võimalus uurida teadust otse sünnipäevapeol! Show on täis vaatemängulisi katseid ning katsete läbiviimisel saavad lapsed ka ise osaleda. Etteaste võimalik nii eesti kui vene keeles. Sobilik igas vanuses lastele ning huvitav jälgida ka täiskasvanutel.

UUS! Maagiline teadusetendus - 45min  95eur 
Teaduslikud katsed, mis tunduvad uskumatud ja maagilised. Lapsed saavad ka ise paljudes katsetes kaasa teha.
Lisateenusena võimalik juurde tellida Õhupallifiguurid 30min  40eur.

UUS! Meisterduse töötuba - kuni 45min  75eur 
Lapsed saavad juhendaja abiga ehitada vinge teadusmänguasja (nt paberist bleyblade või kõrtest spinneri). Vajalik teada osalejate arvu.
Lisateenusena võimalik juurde tellida Õhupallifiguurid 30min  40eur.
 
Peojuhtide DUO ehk kaks peojuhti koos - 60min 95eur
Vahvad tegelased, kes käivad ikka kahekesi koos, korraldavad lastele lõbusaid mänge ja võistlusi. Kostüümivalikud: Elsa ja Anna ja/või Olaf, Batman või Spiderman ja Kassnaine, Smurfid, Maša ja Karu, Fiksikid ja Barboskinid, My Little Ponyd, Piraadid, Indiaanlased, Pipi ja Piraat, Minionid.

Meisterdused Sisehoovis - Muuda lapse sünnipäev eriliseks meisterduse töötoaga! Töötoad on võimalikud nii eesti kui vene keeles.
Kaartide valmistamise töötuba 40min - kleebime, joonistame, lõikame. Töötoas valmivad kenad käsitsivalmistatud kaardid erinevateks tähtpäevadeks (kuni 15 last 47eur; kuni 20 last 57eur).
Küünalde maalimise töötuba 45min. Töötoas saad teada erinevaid tehnikaid küünalde kaunistamiseks (kuni 15 last 57eur; kuni 20 last 67eur).
Suhkrumassi voolimise töötuba 45min. See on üks eriti magus ja värviline töötuba, kus lisaks voolimisele saad oma kätetööd ka maitsta (kuni 15 last 60eur; kuni 20 last 70eur).


3D käejäljendite töötuba -  hind 149eur
Telli oma üritusele omanäoliste vahakäte tegemise töötuba! Otse sünnipäevapeol valmivad sooja värvilist parafiinvaha kasutades igaühele 3D käejäljend, mille saad juba peo lõppedes mälestuseks koju kaasa viia! Vahasse valamine pakub elamust nii pisipõnnidele kui ka vanematele inimestele. Kuni 20 käejäljendit hind 149eur. Töötuba võimalik nii eesti kui vene keeles.


Heelium-õhupallid sünnipäeval! - 35eur (sisaldab 20 palli), iga järgnev pall 1,6eur.
Kaunistame Sisehoovi rõõmsalt värvikirevaks kaunite heeliumpallidega! 
 
 
UV-maalingud ja näomaalingud
Telli sünnipäevale UV-maalingute või näomaalingute tegija! 
UV-maalingud helenduvad Sisehoovi peegellabürindi valgustusega väga efektselt! Värvid on hästi erksad (neoonsed) ning jätavad ilma UV-valguseta nn tavalise kuid erksama näomaalingu mulje. 1h - 45eur; 1,5h - 65eur; 2h - 85eur.
 
Näomaalingud: 1h - 35eur; 1,5h - 50eur; 2h - 65eur. Ühes tunnis jõuab maalida umbes 10 nägu – selle järgi on hea arvestada, mitmeks tunniks näomaalinguid tellida.
 
  
UUS! Glitter-tätoveeringud
Kui soovid, et lapsed saaksid peolt kaasa midagi sellist, mille üle lausa mitu päeva rõõmu tunda - telli oma peole kunstnik, kes teostab nahasõbralikke sädelevaid tätoveeringuid, mille üle on uhked nii tüdrukud kui ka poisid. Valikus on üle 100 pildi!
Tätoveering on veekindel ja püsib keskmiselt üks nädal. 1h jooksul jõuab teha 10-12 tätoveeringut. 1h-35eur;  1,5h-50eur;  2h-65eur

 
Pakett "Ole ise mängujuht!" - paketi hind 8eur
Kasuta võimalust võõra peojuhi asemel hoopis ise lastele mõned meie poolt juba ettevalmistatud mängud korraldada ja sedasi laste pidu toredate lisategevustega sisustada!

"Ole ise mängujuht!" mängukomplekt sisaldab kolme mängu, mille käigus pannakse proovile laste teadmised, reaktsioon ja tähelepanuvõime ning osavus (valikvastustega viktoriin ja kaks liikumismängu).
 
Komplektis on eestikeelsed mängude juhendid ning kõik vajaminevad vahendid mängude edukaks läbiviimiseks. Mängud võite läbiviia meelelahtuslikus vormis või siis autasustada iga mängu võitjat väikese auhinnaga - näiteks tattoodega (auhinnad ei kuulu komplekti).
 
 

UUS! Kutsu külla poni - 60min - 125eur
Väga vahva võimalus muuta oma pidu veelgi meeldejäävamaks kustudes külla lastesõbralik poni! Poni tuleb külla nii suvel kui ka tavlel.
Poni sõidutab igas vanuses lapsi suurima hea meelega - tunni aja jooksul saavad sõita 20-40 last. Lisaks ponisõidule kuuled hobustest vahvaid lugusid ning igaüks saab anda sõber-ponile ka porgandit ning kuiva leiba. Soovi korral tehakse igast vaprast sõitjast portreepilt ka poni seljas. Sõidud toimuvad Sisehoovi maja ees ja ümber. 
 
 
Toitlustus
Telli oma peole maitsvad pizzad ja pizzataskud. Valikus on ka gluteenivaba põhjaga tooted. Laste lemmik on rohke juustuga juustupizza (NB! soovitame võtta ilma sinihallitusjuustuta). Soodushinnad alates neljandast tootest! Alusta tellimist siit: www.pizzapro.ee 
 
Kasuta võimalust ja telli cateringi-teenus ning Sinu pidulaud katab end ise!
Siit võid tellida toidud sünnipäevalaualecateringi-teenus: www.sima.ee Menüüvalikus on ka spetsiaalselt lastepidulauale mõeldud valikud.
Kui soovid, et lauake oleks kaetud lapse soovitud teemale (printsess, kosmos, vikerkaar vms, võta julgelt ühendust uhkeid laudu katva cateringi-firmaga Peovõlu OÜ - www.peovõlu 

 
Kingitused
Erakordselt äge interaktiivne kingitus! KORDUVSALVESTATAV MEMO 8eur, ostes 2tk või rohkem 7eur/tk. Lasteaiarühmadele lõpukingituseks - 5eur/tk.
Sõnumi salvestamiseks aseta lüliti REC peale ja ütle sõnum mikrofoni. Sõnumi esitamiseks aseta lüliti PLAY peale ja kuula. Salvestaja tagaküljel on väikesed magnetid, millega saad oma häälteatise kavõi külmikuuksele kinnitada (lähemalt vt siit www.sisehoov.ee/muume). 

UUS! Pakume ka Arendavaid mänguasju ja õppevahendeid! Tegemist lao tühjendusmüügiga! 
  
 
Sisehoovi Disko - TASUTA!
Korralda sünnipäeval vahva disko. Olemas on muusikakeskus/raadio, diskovalgustus ning laseranimatsioonid seinal! Kui soovid korraldada diskot või kuulata taustaks oma lemmikmuusikat - võta kaasa oma lugudega CD, USBi pulk, MP3 mängija või telefon (muusikakeksusega saab ühendada telefoni läbi kõrvaklapipesa).
 
 
NB! Väljaspool maja tellitud Lisateenused (peojuhid, esinejad jms) on Tellija vastutusel - st et Tellija koristab vajadusel teenuse osutaja järgi ning katab tema poolt tekitatud võimalikud varalised kahjud.